Grey Daisy

Nowy produkt

Skład: 80% Poliester, 20% Elastan

Więcej szczegółów

Przykro Nam, niestety produkt jest niedostępny.


Kliknij, aby otworzyć wykres wielkości

191,40 zł brutto

-40%

319,00 zł brutto

Dodaj do ulubionych

Więcej informacji

Mamy zaszczyt przedstawić ci GREY DAISY. Jej nazwa oraz wygląd kojarzy ci się z bestsellerem przeczytanym przez miliony kobiet „Pięćdziesiąt twarzy Greya” ? Tak! O to właśnie chodziło. Namiętność, zmysłowość, kokieteria i seksapil to jej drugie imię. Stworzona z myślą o wszystkich kobietach pragnących urzeczywistnić swoje wyobrażenia, myśli i marzenia. Pozwala poznać smak życia, kreować zdecydowany, odważny, nieprzeciętny wygląd, podążać alejami ciekawego design-u, wysoką jakością, perfekcyjnym wykonaniem, funkcjonalnością.

GREY DAISY utrzymana w kolorystyce nowoczesnego, niekonwencjonalnego grafitu. Jej spektakularność tkwi w materiale, który podczas ruchu oraz tańca płynie. Cała sukienka unosi się jak fale na morzu, burzliwe lecz piękne i podziwiane. Przód sukienki zaprojektowany z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Dwa wycięcia, widoczne tylko podczas ruchu pozwalają na to aby z pod sukienki widoczna była raz jedna raz druga noga. Nadaje to dodatkowego efektu zmysłowości. Materiał na dekolcie układa się w przepiękne słoje podkreślające biust. Sukienka zakładana przez głowę. Nie posiada zamka. Plecy głęboko wycięte w kształcie łezki. Rękawki długości do nadgarstka, z możliwością skrócenia lub podwinięcia.

Jeśli cenisz sobie wygodę oraz możliwość manewrowania wielkością dekoltu jak i wycięciami z przodu sukienki, które swobodnie można podszyć w odpowiednim dla Ciebie miejscu, to GREY DAISY czeka na Ciebie. Wspólnie stworzycie fantastyczny duet. Założysz ją raz i już nie będziesz chciała zdjąć.