Bielizna męska

Piżama – nasza propozycja prezentu dla mężczyzny

Zbliżają się urodziny kolegi, a nie chcesz znowu kupować mu alkoholu? Wuj obchodzi jubileusz i nie wiesz co dać mu w prezencie? Chcesz obdarować swojego chłopaka niebanalnym podarkiem? Znajomy urządza w biurze przyjęcie imieninowe, a kubek ze śmiesznym napisem dałeś mu w zeszłym roku? Wszystkie te zagadnienia mają jedno wspólne rozwiązanie – piżama jako prezent dla mężczyzny. Sprawdzi się doskonale, jest to oryginalny pomysł, nietrudno ją przewieźć, bo jest lekka i poręczna, no i przyda się każdemu. A w dodatku jest to podarunek dobry na każdą okazję.

Jaka piżama na prezent?

Oczywiście nie bez znaczenia pozostaje to, jaka piżama jest dla kogo. Przeważnie panowie, którzy ubierają się raczej na luzie, wolą piżamy mniej sztywne. W takich przypadkach świetnie sprawdzą się komfortowe szorty i T-shirt. Mężczyźni wysportowani, w dobrej formie, regularnie uczęszczający na siłownię, wybiorą zapewne bardziej dopasowane bokserki i takiż podkoszulek (jeśli w ogóle będą zakładać coś na tors). Panowie stateczni, na co dzień ubierający się z wyszukaną elegancją, zapewne preferują klasyczną bieliznę nocną – zapinaną koszulę i długie spodnie. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by trochę zamieszać i spróbować zainteresować każdego z tych panów piżamą, której sam raczej by sobie nie kupił – przecież po to właśnie wymyślono dawanie prezentów. Chcemy, by ktoś wybrał coś dla nas i zdajemy się na jego (jej) gust.

Od kobiety

Jeśli chcesz podarować mężczyźnie niezobowiązujący prezent, który sprawi, że ten będzie o Tobie myślał niemal każdej nocy, daj mu coś, co będzie miał wtedy na sobie. Najlepiej, by było na tyle wyróżniające się, żeby doskonale wiedział kto go obdarował. Piżama z ładnym motywem, przywołującym miłe skojarzenia lub w jakiś sposób kojarzącym się z darczyńcą, zagwarantuje ten efekt za każdym razem.

W formie żartu

Na drugim biegunie pojawia się prezentowo-piżamowy żart. Obdarowanie własnego szefa żartobliwym wzorem na szortach, pod warunkiem, że są one dobrej jakości, a szef ma poczucie humoru, może ożywić nudne biurowe urodziny. Tym, którzy nie są aż tak odważni, proponujemy podarowanie zabawnej piżamy komuś, z kim wiążą ich stosunki nieco bardziej zażyłe. Najlepsze jest to, że śmieszne prezenty przeważnie są nieużyteczne, a ten z pewnością zostanie doceniony i wykorzystany.

Dbaj o jakość

Kupując dla kogoś, nie wybierzemy czegoś niskiego sortu. Szukamy najwyższej możliwej jakości. Jeśli tylko mamy możliwość, zakupmy produkt z oferty limitowanej – coś, czego nikt inny nie ma. Podarujmy nie tylko przedmiot, ale także prestiż i luksus, jaki się z tym wiąże. Oczywiście w parze z tymi przymiotami idzie perfekcja wykonania, która z pewnością zostanie doceniona przez każdego, kto wie cokolwiek o klasie czy markowych wyrobach. Wystarczy więc zajrzeć na stronę internetową z ekskluzywną bielizną nocną dla mężczyzn bohomoss.com  i wybrać coś, co zadowoli nawet najbardziej wymagającego faceta.

T-shirt męski Bohomoss czarny

 

T-shirt męski Bohomoss

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *